מלונאות

החדשות החמות של עולם המלונאות

חדשות מלונאות - פספורטניוז

עוזבים: רק 22,800 אלף מפונים שוהים כיום בבתי המלון

מרכז המחקר והמידע של הכנסת ערך סקירת תמונת מצב העדכנית של האוכלוסייה שפונתה מאזורי קו העימות בדרום ובצפון בעקבות מלחמת חרבות ברזל. לפי הנתונים, נראה כי המפונים עוזבים בהדרגתיות את בתי המלון, כאשר רק כ-18% מכלל המפונים הרשומים במערכת לנים כיום בבתי המלון

בצל המלחמה: חולקו מלגות לסטודנטים מצטיינים במלונאות

המסורת נמשכה גם השנה בפעם ה-20 כשהתאחדות המלונות חילקה מענקים למצטיינים באוניברסיטאות העברית ובן גוריון וכן במכללה האקדמית כנרת. רומי גורדיסקי, סמנכ"לית התאחדות המלונות: "מי שבוחרים בתואר במלונאות ותיירות מבטיחים לעצמם קידום מהיר"

כחול-לבן ביוון: כך הפכו המלונות הישראלים לחלק בלי נפרד מהנוף במדינה

מלונות הרשתות הישראליות הפכו כבר לעובדה בשטח ביוון ובאיים. אבל המלנות האורבניים, הריזורטים המפנקים ואלה היוקרתיים הפכו כבר ללהיט - הרבה מעבר לקהל הישראלי: "הצבנו סטנדרטים חדשים, יש כיום רק 22% ישראלים, השאר אורחים מכל העולם". מה הופך את המלונות כחול-לבן ביוון למבוקשים כל כך והאם בקרוב נראה עוד מהם?

חברה המנהלת מלונות מפונים: "משרד התיירות מקפיא את מלוא התשלומים"

בבקשה שהוגשה לבית המשפט השלום בירושלים מבקשת החברה שבבעלותה המלונות סנטרל ביץ', נס ועוד - צו האוסר לעכב לה תשלומים בגין אירוח מפונים בסך כ-22 מיליון שקל וצו האוסר להקטין תשלומים בהשוואה לתשלומים ששולמו עד כה: "בלתי סביר, בלתי מידתי וללא כל פירוט"

נפתר המשבר בענף המלונאות: 2000 עובדים זרים חדשים יתווספו לבתי המלון

זאת לאחר שרשות האוכלוסין הבטיחה למלונאים כי תפעל להבאת העובדים הזרים למלונאות. שר התיירות חיים כץ: "בשגרה וביתר שאת מפרוץ המלחמה, משרד התיירות מסייע לתעשייה במתן פתרונות לצרכים שעולים מהשטח. בתי המלון הוכיחו במלחמת חרבות ברזל שהם תשתית לאומית חיונית"

מנזקי המלחמה: אתר חמת גדר נסגר עד סוף הקיץ

האתר הפופולרי שמדרום לרמת הגולן ומזרחית לכנרת נסגר מחוסר כדאיות להפעלתו בשל המלחמה המתמשכת בצפון הארץ. באתר מתכננים חזרה לפעילות לקראת חגי תשרי: "בברכת בשורות טובות ושלום על ישראל"

ל-48 שעות בלבד: התאחדות המלונות במבצע לציבור - 180 מלונות ב-20% הנחה לפחות

התאחדות המלונות בישראל משיקה קמפיין מבצעים ייחודי אשר יחל היום ב-13:00 ויימשך 48 שעות, במסגרתו יוכלו המזמינים ליהנות מלפחות 20% הנחה בכ-180 מלונות שונים ברחבי הארץ לחופשות הקיץ. המבצע כולל 20,000 לינות במגוון מלונות

התאוששות קלה בלינות התיירים בת"א

סך הלינות ובת"א עצמה עמדה על 28% מול 72% של ישראלים, כ-39% מלינות התיירים של אזרחים מארה"ב, תפוסת החדרים עומדת על 55% בלבד, יוני מבחן המשך ההתאוששות של התיירים בזכות חזרת חברות התעופה מארה"ב?

מנכ"ל ישרוטל: "איפה העובדים הזרים? אנחנו שוחקים את כוח האדם"

ליאור רביב תוקף את אי-הגעת העובדים שאמורים להחליף את אלה הפלסטינים, למרות החלטת הממשלה בעניין: הבעיה המרכזית שלנו היא המחסור החמור בעובדים לצד הביקושים שיש לנו. מאז הקורונה יש בעיה עם העובדים, וזה מקשה מאוד על ההתנהלות"

   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > >>

 
מחפש...
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: