מטענים

מטענים

״חלק מהתוכנית האסטרטגית״: אל על חתמה על 2 הסכמי שיתוף פעולה בתחום המטענים

חברת אל על חתמה על הסכם שיתוף פעולה בתחום המטענים, עם חברת התעופה Bamboo Airways מווייטנאם ועם חברת התעופה Astral מקניה. רונן שפירא, מנהל חטיבת המטענים באל על: "ההסכמים החדשים שנחתמו הם חלק מהתוכנית האסטרטגית, שתאפשר להפוך את ישראל ל-HUB שמחבר את ישראל ליעדים שונים בעולם, כולל ליעדים שאנחנו לא מפעילים אליהם טיסות ישירות"

מסוף המטענים של ממן: נערך לטיסה מלכותית

עובדי המסוף הופתעו לגלות גור אריות. קובי מיכאל מנהל יבוא ויצוא במסוף המטענים של ממן: "אנחנו במסוף אמנם מורגלים בהעברה של מגוון בעלי חיים שמגיעים או יוצאים מישראל, אבל באריה עוד לא יצא לנו לטפל"

חברות התעופה SF הסינית ו-Maersk הדנית בחרו במסוף ממן לתפעול טיסות המטען שלהן

הזכייה במכרז התקבלה לאחר שהנהלת מסוף המטענים נדרשה לעמוד בסדרה ארוכה של מבדקים בתחום הביטחון, תהליכי העבודה, הכלים התפעוליים ותדירות ההדרכות לעובדים. אורן סנדרוסי מנכ"ל מסוף המטענים של ממן: "הזכייה במכרז היא חותמת לתהליכי השיפור וההתייעלות שבוצעו במסוף בשנה האחרונה"

התעשייה האווירית השלימה 100 הסבות של מטוסי B767-300 לתצורת מטען

התעשייה האווירית פתחה את קו ההסבות של דגם B767-300 ב-2007 בשותפות עם חברת Mitsui היפנית. לאור העלייה הגלובלית בביקוש למטוסים מוסבים למטען ובסחר מקוון, פתחה בשנת 2017 קו הסבות מטוסים נוסף במקסיקו לאותו דגם. מנכ"ל התעשייה האווירית: "נמשיך לספק מענה לביקוש העולמי הגובר למטוסי מטען"

מזומנים במטענים: זינוק בהטסת מטענים בשנת 2021 היוצאת

התייקרות ההובלה הימית עשתה טוב לחברות המטיסות מטען בדרך האוויר, שהטיסו בשנה היוצאת 375,675 טון מטען, עלייה של כ-17.18% לעומת 2020. איזו חברה הטיסה את הכי הרבה מטען במטוסי נוסעים ואיזו חברה רשמה זינוק של לא פחות מ-91% בהטסת מטענים לעומת 2020?

   1 2 3 > >>

 
מחפש...
תנו לנו לייק בפייסבוק, ותישארו מעודכנים

מומלצים בשבילך: